Dziecięce trendy 2018 – flanela i musztarda?

Modą dziecięcą interesuje się coraz więcej osób. Duży wpływ na to mają media społecznościowe, gdzie możemy znaleźć ciekawe inspiracje dla naszego dziecka. Warto jednak pamiętać, aby zachować zdrowy rozsądek. Dziecko nie jest modelem z pokazów mody, więc oczekuje komfortu oraz luzu. Co ciekawe – coraz częściej przez konsumentów wybierana jest stylowa dziecięca odzież polskiej produkcji. Przed wybraniem się na zakupy dowiedz się, co będzie królować w najbliższym sezonie. Flanela będzie towarzyszyć nam nie tylko na dziecięcych piżamkach, ale również koszulach i sukienkach. Jeśli dodatkowo będzie ona w kolorze musztardowo-czerwonym, to idealnie wbijemy się w aktualne trendy.

Duża objętość

Małe dziewczynki uwielbiają rozkloszowane i tiulowe spódniczki. W najbliższym czasie w modzie będą również obszerne rękawy, a także różnego typu bufki. Wyglądają one niezwykle efektowne, a przy okazji nie ograniczają ruchu. Jeśli chodzi o kolory, to najlepiej postawić na intensywny błękit, ceglana czerwień, a także sprany róż.

Młody hipster

Chłopcy uwielbiają nosić się na luzie, więc na pewno będą zadowoleni z kurtek typu bomber, elastycznych jeansowych rurek, czy też koszul w kratę. Doskonale znany wzór moro prędko nas nie opuści. Możemy postawić na oliwkową parkę w oliwkowym kolorze, czy też mocno czerwoną katanę.