Kolorowe i pastelowe ochraniacze do łóżeczka

ochraniacz-do-lozeczka pikowanyOchraniacz do łóżeczka to jeden z akcesoriów pościelowych dla dużych i małych dzieci, który nie tylko jest praktyczny i funkcjonalny, zapewnia bezpieczeństwo malucha, ale i sprawia, że dziecięce łóżeczko wygląda znacznie przytulniej. Ochraniacze do łóżeczka mogą mieć różną formę, a co najważniejsze, można idealnie dobrać je do innych elementów tam się znajdujących, a więc do prześcieradła, pościeli, poduszeczek, a nawet baldachimu.

Bawełniany i miękki ochraniacz do łóżeczka warto zakupić już na samym początku – może on spokojnie zaczekać na moment, kiedy okaże się niezbędny. Dzięki niemu dziecko nie poobija się zbytnio w momencie, kiedy zacznie już wiercić się w swoim łóżeczku. W sklepach dostępne są ochraniacze w formie paneli, gdzie każdy z kwadratów jest osobno przywiązywany do łóżeczka. Alternatywę stanowi długi ochraniacz w jednym kawałku, który przywiązuje się naokoło, wewnątrz łóżeczka. Ciekawym pomysłem są też ochraniacze w formie bajkowych poduszeczek w różnych kształtach – samochodzików, kucyków, zwierzątek, chmurek, gwiazdek czy też domków. Takie ochraniacze wyglądają bardzo przytulnie, ale mogą też później służyć za poduszki do spania lub pluszowe zabawki, które dziecko pokocha.