Szumiący miś Whisbear

Whisbear szumiący miś to zabawka, którą z całą pewnością powinno mieć każde dziecko. Głównie dlatego, że jest to gadżet, który bez przeszkód może być używany w przypadku nawet jednodniowych dzieci, ale także i dlatego, że pozytywnie wpływa na rozwój pociechy i na jej poczucie bezpieczeństwa.

Jakie funkcje pełni szumiący miś Whisbear?

Whisbear Szumiący Miś Soft CrySensorZ całą pewnością podstawową funkcją Whisbear jest wytwarzanie przyjemnych i wyciszających szumów, które ułatwiają dziecku zasypianie oraz łagodzą stres, gdy w środku nocy pociecha obudzi się z dala od mamy.
Whisbear emituje specjalnego rodzaju różowy szum, który działa na dziecko tak samo uspokajająco, jak pływanie w wodach płodowych przed jego narodzinami.
Poza tą oczywiście najbardziej oczywistą i podstawową funkcją Whisbear może pełnić także rolę zwykłej zabawki, która może towarzyszyć dziecku już od jego pierwszych dni życia. Whisbear wykonany jest z miękkiego i bardzo przyjemnego pluszu, który został ozdobiony różnokolorowymi wstawkami, które pomagają dziecku rozwijać jego podstawowe zmysły i ułatwiają poznawanie świata już od pierwszych chwil.
Dodatkowo misie te produkowane są w Polsce, co tylko stanowić może o ich doskonałej jakości.
Warto zainwestować w szumiącego misia i na własnym przykładzie sprawdzić, jak doskonałą jest on zabawką oraz gadżetem.